Гара “Левски” композира “Гигант” (Белене) на втори коловоз

Харесвам(0)Не харесвам(0)

Отборът на “Гигант” (Белене) загуби днешното си домакинство с 0:2 от “Левски” (Левски). През първото полувреме гостите пропуснаха дузпа. Първият гол падна през второто полувреме в 70-тата минута на мача, след което гостите приключиха интригата в 80-тата минута, когато отбелязаха и втория си гол. Поради наказания днес в отбора на “Гигант” единственият футболист на резервната скамейка беше резервният вратар на тима Красимир Павлов. Играта на тима от Белене не вървеше и положения пред вратата на гостуващия отбор липсваха. Гостите създаваха далеч повече положения и могат да съжаляват за направените пропуски.  Следващият кръг отборът от Белене приема един от лидерите в Северозападната “В” група – “Етър” (Велико Търново). Мачът ще се проведе на 20.03.2016г. от 14:40ч. на градския стадион.DSC_0144