Най-сетне! “Гигант” – Белене победи “Ботев 2008” от Козлодуй!

Харесвам(0)Не харесвам(0)

Отборът на “Гигант” – Белене най сетне победи! Играната днес среща от Северозападната “В” група тимът от Белене победи “Ботев 2008” – Козлодуй с 2:1! Така Беленчаните за първи път в пролетния дял от първенството при аматьорите вкараха гол и взеха първата си победа срещу предпоследния в групата. Първият гол падна в 41-та минута на първото полувреме, когато от атака гол вкара Румен Максимов. В началото на второто полувреме гостите се възползваха от отсъдената им дузпа и изравниха резултата в 55-та минута. В 63-та минута на мача Калоян Ченков изпусна дузпа отсъдена в полза на беленския отбор. В 68-та минута на мача вратарят на гостите получава червен картон за игра с ръка извън наказателното поле. А победният гол пада в 70-та минута, когато Ивайло Ангелов се откъсва от защитата на гостите и отбелязва в опразнената врата. Това съобщи Президентът на клуба за belenenews.info