“Янтра” (Габрово) закотви “Гигант” (Белене) на дъното

Харесвам(0)Не харесвам(0)

DSC_0144

Беленският отбор понесе 23-а загуба от началото на сезона на Северозападната В аматьорска футболна група. Днес ги надви гостуващият им “Янтра” (Габрово) в среща от 28-ия кръг на първенството. За по-малко от час игра стана ясен крайния изход. Приблизително за около десетина минути гостите превзеха два пъти вратата на беленчани. В 16-ата минута Захари Михайлов даде тон за успеха на габровлии. След това Христо Минчев удвои. При този резултат завърши първото полувреме. Веднага след почивката “Гигант” окончателно беше поставен на колене с попадението на Пламен Кожухаров в 50-ата минута. Чавдар Върбанов намали преднината на гостите и върна един гол за 1:3. В 71-ата минута обаче Кожухаров се разписа за втори път. Десетина минути по-късно Румен Максимов фиксира окончателното 2:4.