ЕКСКЛУЗИВНО В belenenews: Лорен Босилков бронзов медалист на Европейското първенство по карате

Харесвам(2)Не харесвам(0)

1606889_723138127720301_410710105_n

След края на XVII EGKF EUROPEAN GOJU-RYU CHAMPIONSHIP проведено на 16.09 – 18.09. 2016г. в град Щайр – Австрия, Белене има своя бронзов медалист и това е Лорен Босилков. На Европейското първенство са взели участие над 750 състезатели от 20 държави. Лорен участва в категория до 50 кг. при 12-13 годишни момчета. В категорията бяха Румъния, Италия, Украйна, Словакия и Русия. Първа среща игра с Италия, като победи с 4 : 0, втора среща с Румъния, завършиха на равно 0 : 0, но загуби със съдийско решение отсъдено в полза за румънеца. Третата среща бе с Русия, като победи с 8 : 0 и това му донесе третото място и бронзовия медал. Специални поздравления Лорен получи от Председателя на Постоянната комисия Образование, култура, младежки дейности спорт и туризъм към Общински съвет – Белене г-н Красимир Тодоров. Той е подготвил и поздравителен адрес за него, който състезателя ще получи лично след завръщането си в Белене. Целия екип на  belenenews поздавява Лорен и му желае още много успехи и медали! Всички двубои на Лорен може да гледате тук.