“Гигант” – Белене съкруши “Левски” – Сухаче на градския стадион в Белене

Харесвам(2)Не харесвам(0)

13836002_900629230081102_141118603_o

“Гигант” – Белене победи с лекота отборът от Сухаче с категоричното 5:0. Беленският отбор стоеше по-добре на терена почти през целия мач. Още в началото на мача капитанът на “Гигант” пропусна да отбележи от дузпа. Малко по-късно през първото полувреме Светлин Перников от крайдунавския тим беше принудително сменен, поради контузия. Той беше сменен от Радостин Добранов, който още в 15-тата минута на мача отбеляза и първия гол във вратата на “Левски”. Габриел Томов пък беше точен в 20-тата минута и покачи на 2:0. Точно в края на първото полувреме резервата в този мач Добранов направи резултатът класически. Второто полувреме започна отново с категорично предимство за отбора от Белене. Калоян Ченков сложи край на интригата в мача в 57-та минута на мача. Гигант продължи да владее повече топката и да контролира събитията на терена, когато през 73-тата минута на мача отново капитанът Ченков довърши гостите и оформи крайния резултат – 5:0. Така отборът на “Гигант” излезе на второ място във временното класиране на “А” – ОФГ. Ето как изглежда и таблицата: