“Гигант” – Белене катастрофира в Трънчовица

Харесвам(0)Не харесвам(0)

13836002_900629230081102_141118603_o

Отборът на “Гигант” – Белене претърпя крах в с. Трънчовица. Местният отбор “Ботев” разби крайдунавския отбор с 5:1. Още в първата минута на мача домакините повеждат с 1:0, като в редиците на “Гигант” се четеше истинска паника. Домакините владееха инициативата почти през целия мач и това даваше резултат. Още през 6-тата минута резултатът беше удвоен. Играещия треньор на беленския отбор – Румен Максимов предприе незабавна смяна в 7-та минута, като самият той влезе в игра и замени Марио Чоранов. Почти веднага след смяната Максимов отбелязва гол, който съдията отменя поради съмнение за нарушение в атака. Резултатът става класически в 40-та минута на мача и домакините повеждат с 3:0. Погромът за “Гигант” се заформи в 51-та минута на мача, когато домакините не пожалиха беленчани и покачиха на 4:0. Почетното попадение за нашия отбор вкара Радостин Добранов, който беше изведен сам срещу вратаря на “Ботев” от Ивайло Господинов. Моментният проблясък на беленчани не беше достатъчен, защото домакините не показаха милост и оформиха крайния резултат 5:1 в последната минута на мача. Свързахме се с Румен Максимов, за да чуем неговото мнение и ето какво каза той за belenenews.info: – Играя за отбора на “Гигант” – Белене от 1994г. Не помня да сме правили по-слаб мач от този. Максимов каза, че се надява футболистите бързо да забравят за този мач и да насочат мислите си към предстоящото домакинство на Бръшляница. Нашата редакция желае успех на треньора и на футболистите.